Kayıt bilgileri

Kayıt tipi seçimi birkaç kritere göre dikkat edilmesi gereken bir husustur.
Bireysel : Lisans ücretini hekimin kendisi ödeyecekse Bireysel kayıt olması önerilir. Sadece tek bir lisansa sahiptir. Tek lisans ile birden fazla şirket için WebReçete programını kullanabilir.

Kurumsal : Kurumsal firmalar istediği kadar lisans satın alabilir. Bu sayı genellikle kendi bünyesinde çalıştırdığı hekim sayısı kadardır. Kayıt esnasında alınan bilgiler kuruma ait bilgilerdir ve kurumsal yöneticinin doldurması tavsiye olunur. Kurumsal yönetici kayıt esnasında girdiği eposta adresi ve aynı eposta adresine gelen şifre ile web sitemizde bulunan Kurumsal menüsünden giriş yapar. Kurum bünyesinde çalışan hekimlerin bilgilerini, şifrelerini tanımlayarak lisans dağıtımlarını yapar. Bu kişi kurumun yapısına göre bilgi işlem sorumlusu, şirket müdürü yada hekimin kendisi de olabilir.

Kurumsal kayıt genellikle OSGB'ler ve kendi bünyelerinde bir yada birden fazla işyeri hekimi çalıştıran kurumlar için kullanışlıdır. Lisans kuruma ait olduğu için çalışan hekiminiz bir sebepten dolayı değişirse Kurumsal Yönetici Panelinden eski hekiminizi silip yenisini tanımlayarak yeni lisans satın almak zorunda kalmazsınız. Tüm hasta ve reçete bilgileriniz WebReçete programını kullanmaya lisans verdiğiniz tüm doktorlar tarafından görülebilirler.

Bireysel Kullanıcı Kayıt Formu

Açıklamalar

Programı kullanabilmek için lütfen kayıt işlemini tamamlamayı unutmayınız. Kayıt işlemi sonrasında şifreniz girdiğiniz eposta adresinize gönderilecektir. Eposta adresinize erişebilir durumda olduğunuza dikkat ediniz. Programı indirin, kurun, kullanın.

Kurumsal Kayıt Formu

Açıklamalar

Programı kullanabilmek için lütfen kayıt işlemini tamamlamayı unutmayınız. Kayıt işlemi sonrasında şifreniz girdiğiniz eposta adresinize gönderilecektir. Eposta adresinize erişebilir durumda olduğunuza dikkat ediniz. Programı indirin, kurun, kullanın. Kurumsal kullanıcıların kendilerinde çalışan doktorları tanımlamak için Kurumsal menüsünden yönetim paneline girip gerekli tanımlamaları yapmaları gerekmektedir.